Zapoj sa

Ako vždy, práce a aj nápadov je stále viac než je dostupných ľudí a času. Radi prijmeme každú pomoc, aby sme spolu dosiahli viac. Ak chceš tiež priložiť ruku k spoločnému dielu, nižšie nájdeš aktivity, do ktorých sa môžeš ihneď zapojiť. Tešíme sa na teba!

V Paralelnej Polis Košice chceme vytvoriť prostredie zamerané na vzdelávanie, objavovanie a tvorenie lepších systémov pre naše okolie. Chceme žiť v slobodnejšom a otvorenejšom svete. Hľadáme spôsoby a technológie (Bitcoin, blockchain, reputačné systémy a decentralizované technológie), ktoré nám otvárajú možnosti, zjednodušujú bežné procesy a odstraňujú bariéry. Prečítaj si viac o tom, kto sme.

1. Zapoj sa do programu

Mnohí z nás (sa) radi učia. Máš skúsenosti s prednášaním alebo s ním chceš začať?

2. Chceš vytvárať hodnotný obsah?

Text je historicky overená forma zdieľania myšlienok. Ponúkame priestor, kde sa môžeš podeliť o tie svoje.

3. Ovládaš cudzie jazyky?

Ak ovládaš cudzie jazyky, pomôž s prekladom a prines tak zaujímavé myšlienky aj pre tých, ktorí sa v zahraničných zdrojoch neorientujú.

4. Pomôž s adopciou kryptomien

Zaujímaš sa o kryptomeny a myslíš si, že schopnosť narábania s nimi je superschopnosť? Pomôž ju šíriť ďalej.

5. Príď s vlastným nápadom!

Určite sa nájde mnoho vecí, o ktorých sme doteraz nepremýšľali. Máš nápad, ktorý spĺňa naše hodnoty a rád by si ho realizoval?

6. Nevieš za rozhodnúť? Podpor nás finančne

Sme nezisková organizácia, nezávislá na štátnych peniazoch. Pri našej snahe sú dôležité (aj tvoje) dobrovoľné príspevky.